ORIGINÁL Kesseböhmer - PEKA Swiss

  •  

                                       

Vítejte v internetovém obchodě kuchynsky-drateny-program.cz. Naše firma se zaměřuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej systémů do kuchyní, drátěného programu, sorterů a odpadkových košů, speciálních výsuvů, sortiment pro výrobce a prodejce kuchyňských linek.

Nabízíme moderní řešení ergonomie v kuchyni. Naše systémy jsou již kompletní složené sety vč. doplňujících komponentů od nejkvalitnějších světových výrobců firem KESSEBOHMER Německo a vybrané produkty firmy PEKA-SYSTEM Švýcarsko. Skládají se z drátěných košů a košů s plným dnem, obsahují vysoce kvalitní výsuvy a výklopy, jejichž součástí je také dnes velmi žádané integrované tlumený doraz a samodovírání. Mezi další přednosti našich ergonomických výrobků patří také rychlá a jednoduchá montáž do kuchyňských korpusů.

Naším cílem je pružně reagovat na požadavky zákazníka, upřesňovat veškeré informace a neustále rozšiřovat skladový sortiment pro kuchyně o nové položky. Nově jsme zařadili sortery a odpadkové koše firem PEKA-SYSTEM Švýcarsko, WESCO Německo, Blum. Do naší nabídky budeme postupně zařazovat novinky a další drátěný program s tlumením a samodovíráním, speciální výsuvné a výklopné systémy, sortery a odpadkové koše atd. Pro registrované zákazníky-živnostníky nabízíme výhodnější obchodní podmínky. Jsme připraveni kdykoliv odborně řešit Vaše technické či montážní dotazy. Pro maloobchod zajišťujeme za příplatek montáž našich produktů-setů. Tento internetový katalog Vám zajistí snadný výběr kuchyňských výsuvných a výklopných systémů s tlumením a samozřejmě také časovou a finanční úsporu při realizaci Vašich vekých i malých zakázek.

Těšíme se na spolupráci a přejeme příjemný nákup.

Nejprodávanější

Got error 28 from storage engine